Capitol Avm Villa Çekilişi

Capitol Avm Audi R8 Çılgınlığının hemen peşisıra yeni bir deliliğe imza atıp Capitol Avm Bodrum Mesa Evlerinde Viila Kampanyası düzenlemiştir.İyice delirdi bunlar:)
Her neyse Bodrum Mesa Evler ve Villa yeteri kadar şevke getirirken adamı bu çekilişin 1 Mart 2009 da başlayacağını belirtelim.Detaylar geldikçe güncelleyeceğiz yazıyı.

 

Ve güncelleyelim alt kısıma;

 

Bodrum’da Mesa Yalıkavak Evleri’nde dayalı döşeli bir villa veren Capitol Alışveriş Merkezi, bu büyük kampanyasına 1 Mart 2009 tarihi itibariyle başladı bildiğiniz üzere. Detaylara gelirsek evin içinde bir ailenin tüm ihtiyaçlarını giderebilecek beyaz eşyaları, oturma grubu, terlikten bornoza, banyosunda vücut losyonundan bahçesinde köpeğine kadar mutlu aile tablosunu tamamlayan her tür ihtiyaç mevcut. Yolculuğunuz için valiz ve uçak bileti de Capitol’ün jestleri arasında. Bu rüya evin toplam değeri ise; 500.000 TL. Ev ev diye geçiyor ama bildiğin villa yani hayvani bir villa.


Nasıl katılırım ,nasıl katılabilirim de kazanabilirm (soru işaretleri)

kısmı için aşağıyı okumaya devam edelim

Kampanya süresince Capitol mağazalarından toplam 250 YTL ve katları tutarında alışveriş yapan herkes, fatura ve/veya fiş karşılığında Capitol  AVM’de bulunan kampanya masalarına gelerek çekilişe katılabiliyor.

1 Mart 2009 tarihinde başlayan kampanya 15 Ağustos 2009 tarihinde sona erecek. 16 Ağustos 2009 tarihinde noter huzurunda gerçekleşecek çekilişle bir talihli Bodrum Yalıkavak Mesa Evlerinden bir villaya sahip olacak. Ziyaretçiler çekilişe katılabilmek için kampanya kartı ve fatura/fişlerini kampanya sonuna kadar muhafaza etmeleri gerekiyor.Sakın ola kayıp etmeyin hea.

fark-ı haber-i unimakara.com;

Bu arada hatırlatayım Capitol Avm Audi R8 çekilişini kazanan talihli sadece 253 tl gibi bir harcama yapmış o fiş sayesinde o deli arabayı kapmış.Ki biliyorum  zamanın parasıyla 5 milyarlık yani yeni para 5binTl lik faturalarla kupon topağıyla çekilişi kazanacağından emin diğer zengin kokona tipleri.Lakin bizim kendisine çıktığına Capitol’de Kenan ışık’la olmasına rağmen inanmayan 250 küsür Tl lik mütevazimsi [en azından katıldığı fatura ile:)] bayan arkadaşımıza çıkmış gülmüştür  hayat.Yani diyeceğim kimine şans ,talih kimineyse kör salih.
Not:Bütün Salihleri tenzih ederim

Advertisements

4 Responses to “Capitol Avm Villa Çekilişi”

 1. Capitol Audi R8 Çekilişi Sonuçları | UniMakara Says:

  […] posts Capitol Avm Villa Çekilişi… Capitol Audi R8 Çekilişi… İsimsiz Kahramanlar(Inglorious Basterds) […]

 2. Capitol Audi R8 Çekilişi Sonuçları | UniMakara Says:

  […] posts Capitol Avm Villa Çekilişi… Capitol Audi R8 Çekilişi… İsimsiz Kahramanlar(Inglorious Basterds) […]

 3. hüsamettin Says:

  BU NEDİR KARDEŞİM YA BİTANESİDE BİZE ÇIKSIN
  öle değil mi?

 4. hüsamettin Says:

  BU NEDİR KARDEŞİM YA BİTANESİDE BİZE ÇIKSIN
  öle değil mi?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: